Witamy na stronach ZSO 13 w Gliwicach

Nasza szkoła w obiektywie

Dzień Przedszkolaka

Email Drukuj

20 września to data szczególna dla każdego dziecka. Wówczas obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W naszym przedszkolu to wyjątkowe święto celebrowaliśmy w czwartek 25 września. Chcąc umilić czas swoim podopiecznym, wychowawczynie przebrały się i zorganizowały moc atrakcji, by zintegrować i poznać ze sobą dzieci z „Gniazda”. Po wspólnym odśpiewaniu hymnu wszystkich Przedszkolaków, zaprezentowaniu się grup, dzieci udały się na słodki poczęstunek do swoich sal. Potem zaś harcom, psotom i igraszkom nie było końca – zabawa z balonami, bańkami mydlanymi, malowanie twarzy, tańce tak wymęczyły naszych podopiecznych, że z uwagą obejrzeli bajkę edukacyjną. Czwarty Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka uważamy za niezwykle udany.

Poprawiony: sobota, 27 września 2014 12:54

Dzwonek na obiad - stypendium

Email Drukuj

Stypendium na dofinansowanie do obiadów w szkołach w programie „Dzwonek na obiad” w roku szkolnym 2014/2015 może otrzymać każdy uczeń uczący się na terenie Polski w: szkole podstawowej, gimnazjum i w różnych typach szkół średnich.

O przyznanie stypendium mogą starać się: rodzice, opiekunowie prawni, a także pełnoletni uczniowie, dyrektor, nauczyciel czy wychowawca szkoły.

Zobacz, czy spełniasz wymagane kryterium formalne (miesięczny średni łączny dochód netto na jednego członka gospodarstwa domowego nieprzekraczający 1000 zł). Pamiętaj, jeśli nie spełniasz tego kryterium, Twój wniosek nie będzie dopuszczony do oceny.

Więcej informacji, z którymi MUSI ZAPOZNAĆ SIĘ WNIOSKODAWCA znajduje się na stronie: